OneConcept SANTA XXL, NAFUKOVACÍ SANTA CLAUS, 350 CM, KOMPRESOR, OSVETLENÝ 6 LED DIODAMI

Letos bude předvánoční čas prostě obrovský! Samonafukovací Santa Claus Santa XXL od společnosti oneConcept se se svou gigantickou... více informací »
OneConcept SANTA XXL
Značka: OneConcept
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Letos bude předvánoční čas prostě obrovský! Samonafukovací Santa Claus Santa XXL od společnosti oneConcept se se svou gigantickou...

Letos bude předvánoční čas prostě obrovský! Samonafukovací Santa Claus Santa XXL od společnosti oneConcept se se svou gigantickou výškou 3,50 m se stane středem každé dekorace domu nebo zahrady.Bez větší námahy pro plíce se Santa Claus nafoukne potřebným vzduchem pomocí integrovaného kompresoru. Odpovídajícím způsobem své roli se prezentuje s červeným slavnostním oděvem, bradou a čepicí s bambulí. Vesele kývá kolemjdoucím a šíří vánoční náladu. Ať už napadne sníh, nebo ne, Santa XXL se dokonale začlení k adventním dekoracím a rozveselí dětské očka. Díky šesti vnitřním LED diodám zazáří nafukovací Santa Claus od společnosti oneConcept ve tmě, takže ho před domem dobře vidět i ve večerních hodinách. Ochranu proti povětrnostním vlivům zajišťuje ochrana IP44, která dělá elektriku zařízení necitlivou vůči stříkající vodě.Stabilitu získává pomocí několika pytlů s pískem, které jsou všité do jeho nohou. Komu by to jako zajištění nestačilo, může ho pro další zabezpečení ještě zapustit do země pomocí dodávaných kolíků a kotevních lan. Pro upevnění kolíků má polyesterové-taftový obal vhodné spony. Po odložení dekorace se dá nafukovací Santa Claus Santa XXL od společnosti oneConcept může jednoduše složit a prostorově úsporně uskladnit do dalších Vánoc.
Tento diskontní produkt OneConcept SANTA XXL, NAFUKOVACÍ SANTA CLAUS, jde získat mimo jiné tady na webu ve známé kategorii vánoční dekorace. Nyní můžete koupit parádní zboží z této kategorie za výhodné peníze!

Tento kvalitní a žádaný produkt OneConcept SANTA XXL, NAFUKOVACÍ SANTA CLAUS, od top značky OneConcept jde nakoupit u nás právě za parádní cenu! Akční cena 3 399 Kč.