OneConcept Sauenland, gril na sele s elektromotorem, otočný špíz

Zařízení Sauenland od společnosti oneConcept je gril na sele, který plní sny rustikálních labužníků.Masivní ocelová konstrukce... více informací »
OneConcept Sauenland
Značka: OneConcept
7 099 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Sauenland od společnosti oneConcept je gril na sele, který plní sny rustikálních labužníků.Masivní ocelová konstrukce...

Zařízení Sauenland od společnosti oneConcept je gril na sele, který plní sny rustikálních labužníků.Masivní ocelová konstrukce určuje vnější vzhled zařízení. Díky čtyřem kolečkům s integrovanými brzdami lze velký gril na sele přenášet z bodu A do bodu B přes jeho hmotnosti 30 kg s vysokou stabilitou: například z garáže na zahradu nebo z kůlny na terasu.Nejvíce jistě na grilu upoutá dobře dimenzovaný grilovací špíz z nerezové oceli: Lahodné pečené maso lze napíchnout stejně jako kuře nebo jiné grilovaná jídla. Svorky, které jsou součástí dodávky, umožňují spolehlivé upevnění obzvláště velkých kusů jako celá jehňata a prasata.Špíz z nerezové oceli grilu je poháněn dodávaným motorem: Díky stabilní rotaci poskytuje rovnoměrný proces vaření a dokonale šťavnatý požitek z masa. Grilovací vana pojme dostatek uhlí pro dodávku potřebného tepla po dlouhou dobu. Díky dvěma grilovacím roštům je také k dispozici velká grilovací plocha, která dělá ze zařízení od společnosti oneConcept i perfektního partnera pro tradiční grilování.Ať už se jedná o rodinnou oslavu, párty nebo výročí: Se zařízením Sauenland se Vám podaří chutné pečené prasátko a jiné dobroty ve velkém stylu!Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je dodáváno jako montážní sada (čas montáže: cca 25 minut). Montážní materiál je součástí dodávky.
Velmi prodávaný produkt OneConcept Sauenland, gril na sele s elektromotorem, otočný špíz lze nakoupit bez obtíží u nás v rubrice zahradní grily. Najděte si zcela nové produkty ve zmiňované sekci za super cenu. V očích zákazníků populární značka OneConcept má v nabídce prvotřídní sortiment ! Nové kousky každý den!

Kvalitní a žádaný kousek OneConcept Sauenland, gril na sele s elektromotorem, od dodavatele kvalitních produktů OneConcept jednoduše můžete sehnat zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena již od 7 099 Kč.