OneConcept Smooothy, 350, mixér na smoothie, zelený/bílý

Mixujte lahodné a na vitaminy bohaté ovocné smoothies podle své osobní chuti. Zařízení Smoooothy od společnosti oneConcept to... více informací »
OneConcept Smooothy
Značka: OneConcept
899 Kč
Ověřit dostupnost
Mixujte lahodné a na vitaminy bohaté ovocné smoothies podle své osobní chuti. Zařízení Smoooothy od společnosti oneConcept to...

Mixujte lahodné a na vitaminy bohaté ovocné smoothies podle své osobní chuti. Zařízení Smoooothy od společnosti oneConcept to dělá takovým jednoduchým jako nikdy předtím. Díky svému inovativnímu konceptu obsluhy je obzvláště rychlý a efektivní. Jednoduše dejte plody do jedné ze tří nádob, přišroubujte pohár a otočnou hlavici otočte vzhůru, aby začal proces mixování. Po 10–20 sekundách mixování by mělo být smoothie připravené. Zcela bez stresu a s velmi malým úsilím připravíte ranní vitamínový nápoj.Díky dodávanému víčku si můžete Váš vitamínový nápoj jednoduše vzít s sebou a vypít ho například na cestě do práce nebo na trénink.Kromě toho se mixér na smoothie od společnosti oneConcept také velmi dobře hodí pro mixování čerstvých omáček, dipů a salátových dresinků s bylinkami a zeleninou. Se třemi různými sklenicemi jste připraveni pro různé použití. Mnoho vynikajících receptové nápadů najdete v německém manuálu.Všechny jednotlivé díly (kromě krytu motoru s čepelemi) se velmi snadno čistí v myčce nádobí. Nože mohou být při mírném znečištění velmi rychle očištěné od zbytků ovoce s malou sklenicí a trochou vody a mycího prostředku. Výjimečný a žádaný produkt OneConcept Smooothy, 350, mixér na můžete najít právě nyní na našich stránkách umístěný v kategorii stolní mixéry. Podívejte se na akční produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu! Tato vyjímečná značka OneConcept představuje vysoce kvalitní zboží.! Přesvědčte se sami! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další zboží od výrobce OneConcept. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek OneConcept Smooothy, 350, mixér na smoothie, od dodavatele s dobrým jménem OneConcept jednoduše můžete pořídit právě teď u nás ve výhodné akci. Nyní pořídíte za 899 Kč.