OneConcept SS17 varná konvice 2200 W, 1,7 l, červená

oneConcept SS17 je rychlá varná konvice, která přinese do kuchyně svěžest.Zařízení má elegantní tvar a pestré barvy, které... více informací »
OneConcept SS17 varná konvice
Značka: OneConcept
829 Kč
Ověřit dostupnost
oneConcept SS17 je rychlá varná konvice, která přinese do kuchyně svěžest.Zařízení má elegantní tvar a pestré barvy, které...

oneConcept SS17 je rychlá varná konvice, která přinese do kuchyně svěžest.Zařízení má elegantní tvar a pestré barvy, které rozjasní a oživí okolí. Zejména ráno a večer vynikne LED diodové vnitřní osvětlení, které zvýrazňuje zobrazení hladiny vody a přímo láká ke sledování procesu varu.Základní technické základní údaje – výkon 2200 W a objem 1,7 l – dělají z konvice zařízení, vhodné pro rychlý ohřev vody do středně velkých kanceláří a rodin.Bezkabelová varná konvice s konektorem, otočným o 360 stupňů, a s ergonomickou rukojetí se hodí pro jídelny, terasy a jednoduše na taková místa, kde je potřebná vařící voda na výrobu osvěžujících horkých nápojů a oblíbených jídel.
Super produkt OneConcept SS17 varná konvice 2200 W, 1,7 l, červená je k dispozici právě zde na stránkách v oblíbené kategorii rychlovarné konvice! Máme pro vás jiné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Populární značka OneConcept svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky za extra ceny!

Žádaný produkt OneConcept SS17 varná konvice 2200 W, od top výrobce OneConcept jednoduše naleznete na našich stránkách teď za outletovou cenu. Nyní za 829 Kč.