OneConcept V-12-BT, bluetooth stereo zařízení

OneConcept V-12-BT je úzké bluetooth stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své... více informací »
OneConcept V-12-BT
Značka: OneConcept
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
OneConcept V-12-BT je úzké bluetooth stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své...

OneConcept V-12-BT je úzké bluetooth stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření na svět moderních technologií potvrzuje především třemi vstupy pro připojení přenosných audio zařízení.Kromě toho má však k dispozici i USB a SD vstupy pro přímé přehrávání MP3 z USB klíčů a SD karet a jack vstup na spolupráci s dalšími externími zařízeními, jako jsou např. mobilní telefony, CD přehrávače či magnetofony. OneConcept V-12-BT má integrované bluetooth rozhraní na bezdrátový streaming hudby ze smartphonů, tabletů, notebooků a jiných bluetooth zařízení.Vizuálním středobodem je vertikálně vestavěný CD přehrávač s podporou MP3 souborů a balíček funkcí uzavírá AM/FM tuner s 20místnou úložnou pamětí, která Vám umožní mít Vaše oblíbené stanice vždy po ruce.Kromě těchto hlavních funkcí má zařízení i hodiny s funkcí budíku, díky kterým se ho vyplatí umístit i v ložnici či kuchyni.Vertikálně vestavěný CD přehrávač umožnil zúžení celého zařízení, a tak i jeho instalaci na stěně.Zařízení tak v domácnosti nezabírá mnoho místa a působí jako elegantní doplněk. Ve zkratce:OneConcept V-12-BT je pokrokové zařízení pro moderní domácnosti.Zajímavý produkt OneConcept V-12-BT, bluetooth stereo máte možnost pořídit rovnou tady na webu v oblíbené sekci hifi systémy s cd, mp3 a usb! Pořiďte si nové kusy ve zmiňované rubrice za báječnou cenu.

Kvalitní a levný produkt OneConcept V-12-BT, bluetooth stereo od této skvělé značky OneConcept máte možnost nakoupit teď napořád výhodně! Teď za akční cenu 1 799 Kč.