OneConcept V-12-BT, stereo zařízení, růžové

OneConcept V-12-BT je úzké stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření... více informací »
OneConcept V-12-BT
Značka: OneConcept
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
OneConcept V-12-BT je úzké stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření...

OneConcept V-12-BT je úzké stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření na svět moderních technologií potvrzuje především třemi vstupy pro připojení přenosných audio zařízení.Kromě toho má však k dispozici i USB a SD vstupy pro přímé přehrávání MP3 z USB klíčů a SD karet a jack vstup na spolupráci s dalšími externími zařízeními, jako jsou např. mobilní telefony, CD přehrávače či magnetofony.Vizuálním středobodem je vertikálně vestavěný CD přehrávač s podporou MP3 souborů a balíček funkcí uzavírá AM/FM tuner s 20místnou úložnou pamětí, která Vám umožní mít Vaše oblíbené stanice vždy po ruce.Kromě těchto hlavních funkcí má zařízení i hodiny s funkcí budíku, díky kterým se ho vyplatí umístit i v ložnici či kuchyni.Vertikálně vestavěný CD přehrávač umožnil zúžení celého zařízení, a tak i jeho instalaci na stěně.Zařízení tak v domácnosti nezabírá mnoho místa a působí jako elegantní doplněk. Ve zkratce:OneConcept V-12 je pokrokové zařízení pro moderní domácnosti.Super kousek OneConcept V-12-BT, stereo zařízení, je k sehnání jednoduše na našem webu v oblíbené kategorii hifi systémy s cd, mp3 a usb! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte také na více kvalitních produktů značky OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel OneConcept svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty za rozumné peníze. Vždyť to vidíte sami!

Ve slevě tento kus OneConcept V-12-BT, stereo zařízení, od známého předního výrobce OneConcept jednoduše pořídíte právě teď za výhodnou cenu. Nyní získáte od 1 399 Kč.