OneConcept V-12, stereo zařízení, černé, MP3, CD, USB, SD, A

OneConcept V-12 je úzké stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření na... více informací »
OneConcept V-12
Značka: OneConcept
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
OneConcept V-12 je úzké stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření na...

OneConcept V-12 je úzké stereo zařízení s funkcemi zaměřenými na splnění požadavků současných uživatelů.Své zaměření na svět moderních technologií potvrzuje především třemi vstupy pro připojení přenosných audio zařízení.Kromě toho má však k dispozici i USB a SD vstupy pro přímé přehrávání MP3 z USB klíčů a SD karet a jack vstup na spolupráci s dalšími externími zařízeními, jako jsou např. mobilní telefony, CD přehrávače či magnetofony.Vizuálním středobodem je vertikálně vestavěný CD přehrávač s podporou MP3 souborů a balíček funkcí uzavírá AM/FM tuner s 20místnou úložnou pamětí, která Vám umožní mít Vaše oblíbené stanice vždy po ruce.Kromě těchto hlavních funkcí má zařízení i hodiny s funkcí budíku, díky kterým se ho vyplatí umístit i v ložnici či kuchyni.Vertikálně vestavěný CD přehrávač umožnil zúžení celého zařízení, a tak i jeho instalaci na stěně.Zařízení tak v domácnosti nezabírá mnoho místa a působí jako elegantní doplněk.Ve zkratce: OneConcept V-12-BT je pokrokové zařízení pro moderní domácnosti.
Hodně prodávaný kousek OneConcept V-12, stereo zařízení, černé, MP3, CD, USB, SD, A můžete sehnat také tu na stránkách umístěný v kategorii hifi systémy s cd, mp3 a usb! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. To není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další zboží od výrobce OneConcept. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka OneConcept dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. za výborné peníze!

Zcela unikátní produkt OneConcept V-12, stereo zařízení, černé, MP3, CD, od známého výrobce OneConcept jednoduše pořídíte na našich stránkách až neuvěřitelně levně. V akci za cenu 1 499 Kč.