OneConcept V-15, bílý, stereo systém, CD, USB, MP3, FM, AUX, budík

oneConcept V-15 je stereo systém vhodný pro budování sítí, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponent. Ve... více informací »
OneConcept V-15
Značka: OneConcept
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
oneConcept V-15 je stereo systém vhodný pro budování sítí, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponent. Ve...

oneConcept V-15 je stereo systém vhodný pro budování sítí, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponent. Ve vizuálním středobodu zařízení je vertikálně zabudovaný CD MP3 přehrávač, který smysluplně doplňuje rozsah funkcí integrovaným rádiovým tunerem. Snadno přístupný USB port zabudovaný na horní straně obsluhuje MP3 tituly z datových nosičů, jako jsou USB klíče a MP3 přehrávače. Další možnost připojení pro kabelové audio zařízení přináší mikro systém oneConcept AUX vstupem, který do ozvučení integruje například mobilní telefony, notebooky nebo menší hlásiče signálu. oneConcept V-15 zaujme nejen funkčně, ale i designem a technicky. Nabízí umístění nastojato a také prostorově úspornou montáž na stěnu. Motorizovaný kryt CD mechanismu v elegantním hliníkovém vzhledu dělá z vertikálního systému v každém směru nenápadný, ale přece stylový středobod v různých bytových zařízeních. Programovatelný alarm předurčuje audio systém oneConcept pro použití jako radiobudík v ložnici.Ve slevě tento výrobek jde sehnat teď na našich stránkách zařazený v sekci hifi systémy s cd, mp3 a usb! Máme pro vás další produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu.

Akční kus OneConcept V-15, bílý, stereo systém, CD, s pečetí kvality od značky OneConcept snadno můžete sehnat u nás až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte od 1 499 Kč.