OneConcept V-15-BT, černý, stereo systém, bluetooth, CD, USB, MP3, FM, AUX, budík

Auna V-15-BT je stereo systém, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponentů. Ve vizuálním středobodu... více informací »
OneConcept V-15-BT
Značka: OneConcept
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Auna V-15-BT je stereo systém, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponentů. Ve vizuálním středobodu...

Auna V-15-BT je stereo systém, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponentů. Ve vizuálním středobodu zařízení je vertikálně zabudovaný CD MP3 přehrávač, který smysluplně doplňuje rozsah funkcí integrovaným rádiovým tunerem. Integrované bluetooth rozhraní umožňuje bezdrátové streamování hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. Spojování probíhá intuitivně a bez větší námahy. Snadno přístupný USB port zabudovaný na horní straně obsluhuje MP3 tituly z datových nosičů, jako jsou USB klíče a MP3 přehrávače. Další možnost připojení pro kabelové audio zařízení přináší mikro systém Auna s AUX vstupem, který do ozvučení integruje například mobilní telefony, notebooky nebo menší hlásiče signálu. Auna V-15-BT zaujme nejen funkčně, i svým technickým zpracováním a designem. Nabízí umístění nastojato a také prostorově úspornou montáž na stěnu. Motorizovaný kryt CD mechanismu v elegantním hliníkovém vzhledu dělá z vertikálního systému v každém směru nenápadný, ale přece stylový středobod v různých bytových zařízeních. Programovatelný alarm předurčuje audio systém Auna pro použití jako radiobudík v ložnici.
Akční produkt OneConcept V-15-BT, černý, stereo systém, bluetooth, CD, USB, MP3, jde nakoupit právě zde tu na stránkách v populární rubrice hifi systémy s cd, mp3 a usb! Nyní pořídíte podobné zboží z této populární rubriky za nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky OneConcept. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka OneConcept vám může nabídnout skvělé výrobky za mimořádně nízkou cenu!

Tento kvalitní produkt OneConcept V-15-BT, černý, stereo od známé značky OneConcept jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Výhodně teď u nás za 1 799 Kč.