OneConcept V-15, černý, stereo systém, CD, USB, MP3, FM, AUX, budík

oneConcept V-15 je stereo systém, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponentů. Ve vizuálním středobodu... více informací »
OneConcept V-15
Značka: OneConcept
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
oneConcept V-15 je stereo systém, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponentů. Ve vizuálním středobodu...

oneConcept V-15 je stereo systém, který komunikuje se všemi možnými druhy mobilních audio komponentů. Ve vizuálním středobodu zařízení je vertikálně zabudovaný CD MP3 přehrávač, který smysluplně doplňuje rozsah funkcí integrovaným rádiovým tunerem. Snadno přístupný USB port zabudovaný na horní straně obsluhuje MP3 tituly z datových nosičů, jako jsou USB klíče a MP3 přehrávače. Další možnost připojení pro kabelové audio zařízení přináší mikro systém oneConcept s AUX vstupem, který do ozvučení integruje například mobilní telefony, notebooky nebo menší hlásiče signálu. oneConcept V-15 zaujme nejen funkčně, ale i technickým propracování a designem. Nabízí umístění nastojato a také prostorově úspornou montáž na stěnu. Motorizovaný kryt CD mechanismu v elegantním hliníkovém vzhledu dělá z vertikálního systému v každém směru nenápadný, ale přece stylový středobod v různých bytových zařízeních. Programovatelný alarm předurčuje audio systém oneConcept pro použití jako radiobudík v ložnici.
Tento vynikající kus OneConcept V-15, černý, stereo systém, CD, USB, MP3, FM, AUX, budík můžete získat bez obtíží tu na webu v populární sekci hifi systémy s cd, mp3 a usb. Nyní najdete oblíbené produkty ve zmíněné rubrice ve slevě! Známý výrobce OneConcept dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment za mimořádně nízké ceny. Vždyť to vidíte sami! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další zboží značky OneConcept. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek OneConcept V-15, černý, stereo od známého předního výrobce OneConcept snadno můžete získat právě teď u nás za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 1 699 Kč.