OneConcept Woklette, stolní gril, rakletovací gril, wok, 1200 W, 6 osob, nepřilnavý

Opékání, grilování: Se stolním grilem oneConcept Woklette se setkává západní kuchyně s kuchyní dálného východu. Pocity hladu... více informací »
OneConcept Woklette
Značka: OneConcept
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Opékání, grilování: Se stolním grilem oneConcept Woklette se setkává západní kuchyně s kuchyní dálného východu. Pocity hladu...

Opékání, grilování: Se stolním grilem oneConcept Woklette se setkává západní kuchyně s kuchyní dálného východu. Pocity hladu zmizí při společném hodování s pánvičkami.Stolní gril oneConcept Woklette je zábava na párty 3-v-1 až pro šest osob. Pod 1200 W silným topným trubkovým hadem se opéká a gratinuje v osmi trojúhelníkových rakletovacích pánvích podle chuti buď maso, brambory, zelenina nebo sýr. Na opékací desce se ve wok pánvích opéká také podle chuti – fantazii z dostupných surovin se meze nekladou. To není vše, na desce se také samozřejmě může přímo grilovat. Prohlubně pro wok pánve ideálně poslouží při přípravě palačinek nebo lívanců. Tím je zajištěn i vynikající dezert. Pro snadnou manipulaci bez poškrábání nepřilnavé vrstvy je součástí dodávky osm dřevěných špachtlí.Ať už asijské krátké opékání, nebo švýcarské zapékání se sýrem, s rakletovacím grilem oneConcept Woklette si každý najde svůj oblíbený způsob přípravy. Hodně žádaný produkt OneConcept Woklette, stolní gril, rakletovací gril, wok, 1200 W, 6 osob, nepřilnavý je k získání právě zde na webu v populární sekci raclette grily. Mrkněte na vyjímečné produkty z této populární sekce za nejlepší ceny!

Designový produkt OneConcept Woklette, stolní gril, rakletovací gril, wok, 1200 W, 6 osob, od výrobce s dlouholetou historií OneConcept je dostupný aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 1 299 Kč.