PA zesilovač LTC PAA60USB, USB, MP3, mikrofon, 12 V

LTC PAA60USB je mobilní PA zesilovač, který můžete zapojit do standardní zásuvky a zároveň máte možnost provozu na 12 V.LTC... více informací »
PA zesilovač LTC PAA60USB
Značka: LTC
3 069 Kč
Ověřit dostupnost
LTC PAA60USB je mobilní PA zesilovač, který můžete zapojit do standardní zásuvky a zároveň máte možnost provozu na 12 V.LTC...

LTC PAA60USB je mobilní PA zesilovač, který můžete zapojit do standardní zásuvky a zároveň máte možnost provozu na 12 V.LTC PAA60USB má MP3 kompatibilní USB vstup a SD vstup pro přímé přehrávání MP3 skladeb z datových nosičů, jako např. z MP3 přehrávačů a USB klíčů. Navíc je MP3 část doplněna o 2 samostatně nastavitelné mikrofonové vstupy a AUX vstup.Díky svému designu je zařízení LTC PAA60USB mimořádně vhodné pro ty, kteří denně potřebují mobilní PA zařízení do auta, např. pro provozovatele stánků na trhu, festivalech nebo provozovatelů informačních stánků.Kromě toho má mini zesilovač výraznou sirénu, která upoutá kolemjdoucí zákazníky.Montážní držák, který je součástí balení umožňuje připevnění na nábytek nebo do auta.
Tento designový kousek PA zesilovač LTC PAA60USB, USB, lze koupit bez obtíží tady na našem webu umístěný v rubrice hifi zesilovače! Nyní můžete najít ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Oblíbený dodavatel LTC vám poskytuje top zboží.!

Tento výjimečný produkt PA zesilovač LTC PAA60USB, USB, MP3, od spolehlivé značky LTC snadno pořídíte již dnes extra se slevou. V akci za 3 069 Kč.