Pár 10 cm (4 „) dvoupásmových reproduktorů do auta Auna 408

Pokud mátezájem o kvalitní Hi-Fi zařízení do auta za rozumnou cenu, jste na správném místě.SpolečnostAuna neustále dokazuje,... více informací »
Pár 10 cm (4 ")
Značka: Auna
449 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud mátezájem o kvalitní Hi-Fi zařízení do auta za rozumnou cenu, jste na správném místě.SpolečnostAuna neustále dokazuje,...

Pokud mátezájem o kvalitní Hi-Fi zařízení do auta za rozumnou cenu, jste na správném místě.SpolečnostAuna neustále dokazuje, že stylový design,dobrý výkona dobrá kvalita nemusí stát mnoho.ReproduktoryAuna 408 Vás dostanou s výkonem 200 W RMS a akustickým tlakem 93 dB.Po optické stránce vsadila společnost Auna na nestárnoucí kombinaci černé a stříbrné,kterou oživili mřížkou.
Tento akční a ve slevě produkt Pár 10 cm (4 „) dvoupásmových reproduktorů do auta Auna 408 jde nakoupit bez obtíží tu na stránkách umístěný v sekci reproduktory do auta. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky Auna. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý produkt Pár 10 cm (4 od top výrobce Auna snadno můžete sehnat tady teď v akci! Výhodně za 449 Kč.