Pár nástěnných reproduktorů QTX BC5A, 30 W RMS, bílé

QTX BC5A je kvalitně působící reproduktorový systém, který můžete umístit na stěnu nebo strop.Balení obsahuje dva montážní... více informací »
Pár nástěnných reproduktorů QTX BC5A
Značka: QTX
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
QTX BC5A je kvalitně působící reproduktorový systém, který můžete umístit na stěnu nebo strop.Balení obsahuje dva montážní...

QTX BC5A je kvalitně působící reproduktorový systém, který můžete umístit na stěnu nebo strop.Balení obsahuje dva montážní držáky, díky kterým můžete reproduktory strategicky rozmístit v prostoru.Ideální na ozvučování hospůdek a menších prostor. Bílé zbarvení konstrukce zajistí nenápadné rozmístění, což je důležité hlavně pro reprezentační prostory.Aktivní reproduktor má cinch a jack vstupy, které umožní připojení většiny audio zařízení jako např. MP3 přehrávače, CD přehrávače, počítače apod. Ve spolupráci s pasivním reproduktorem má systém RMS výkon 30 W – můžete ho tedy využít i při organizování oslav a tancovaček.QTX BC5A vám poslouží i jako klasický reproduktor a je vhodný pro připojení k počítači či Hi-Fi soupravě.

Ve slevě tento produkt Pár nástěnných reproduktorů QTX BC5A, od dodavatele kvalitních produktů QTX snadno najdete na našich stránkách v akci. Ve skvělé akci za 2 699 Kč.