Pasivní reproduktor Skytec, 25 cm (10 „), 500 W

Kompaktní 25 cm (10 ") reproduktor od Skytec zajistí adekvátní ozvučení pro menší a středně velké akce.2-pásmový reproduktor... více informací »
Pasivní reproduktor Skytec
Značka: Skytec
2 879 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní 25 cm (10 ") reproduktor od Skytec zajistí adekvátní ozvučení pro menší a středně velké akce.2-pásmový reproduktor...

Kompaktní 25 cm (10 „) reproduktor od Skytec zajistí adekvátní ozvučení pro menší a středně velké akce.2-pásmový reproduktor můžete uložit vodorovně nebo svisle podle Vašich potřeb a prostor.Díky kompaktním rozměrům a bočním úchytům se dá reproduktor rychle rozložit i složit.Odolná pódiová konstrukce chrání reproduktor před možným poškozením.Zvukový obraz je ve všech polohách vyvážený a čistý. Kvalitní produkt Pasivní reproduktor Skytec, 25 cm (10 „), 500 W můžete najít bezstarostně na stránkách v populární kategorii reproduktory. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Skytec. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Skytec pro vás připravuje velmi kvalitní zboží..

Ve slevě tento produkt Pasivní reproduktor Skytec, 25 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Skytec máte možnost dostat v aktuální nabídce za super cenu. Nyní zakoupíte za 2 879 Kč.