Pop filtr Power Dynamics PDS-M16

Pop filtr Power Dynamics PDS-M16 spolehlivě ochrání Váš mikrofon před prskáním při vyslovování souhlásek B a P a Vaše... více informací »
Pop filtr Power Dynamics
499 Kč
Ověřit dostupnost
Pop filtr Power Dynamics PDS-M16 spolehlivě ochrání Váš mikrofon před prskáním při vyslovování souhlásek B a P a Vaše...

Pop filtr Power Dynamics PDS-M16 spolehlivě ochrání Váš mikrofon před prskáním při vyslovování souhlásek B a P a Vaše nahrávání zpěvu a řeči už nebude rušit žádné praskání. Filtr můžete k mikrofonu připevnit pomocí svorky.Díky husímu krku, na kterém je toto 15cm (6 „) zařízení upevněné, budete moci nastavit jeho správnou pozici.Filtr je třeba umístit přibližně 10 cm od mikrofonu. Tento kvalitní a levný produkt lze pořídit mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené sekci příslušenství pro mikrofony! Najděte si ještě podobné zboží z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. Oblíbený výrobce Power Dynamics dodává top výrobky.. A tady je důkaz!

Tento unikátní produkt Pop filtr Power Dynamics od skvělého výrobce Power Dynamics pohodlně dostanete momentálně na webu v bezva akci! Na našich stránkách za 499 Kč.