Power Dynamics PD722H, 2 kanálový VHF bezdrátový mikrofonní systém, 2 x bezdrátový mikrofon

Power Dynamics PD722H je profesionální spolehlivý 2 kanálový bezdrátový mikrofonní systém, sestávající ze dvou dynamických... více informací »
Power Dynamics PD722H
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Power Dynamics PD722H je profesionální spolehlivý 2 kanálový bezdrátový mikrofonní systém, sestávající ze dvou dynamických...

Power Dynamics PD722H je profesionální spolehlivý 2 kanálový bezdrátový mikrofonní systém, sestávající ze dvou dynamických ručních mikrofonů a bezdrátového přijímače.Přijímač zajišťuje nerušený přenos spolu s PLL syntezátorem a minimalizuje výpadky, aby se zabránilo mrtvým frekvenčním pásmům. Pro řetězení signálu je připraveno kromě XLR a jack výstupů i připojení pro smíšený audio signál.Headset mikrofon pracuje ve frekvenčním pásmu 863-865 MHz, takže je ideální pro handsfree prezentace, karaoke využití, řečnický a pěvecký orientované vystoupení.Zlatý hřeb – bezdrátový set Power Dynamics PD722H se dodává v polstrovaném hliníkovém kufru.

Povedený produkt Power Dynamics PD722H, 2 od populárního výrobce Power Dynamics můžete nakoupit na našich stránkách teď právě v bezva akci. Nabídka od 5 099 Kč.