Přenosný absorbér Chord 188.205

Chord 188.205 je mikrofonový tlumič zvuku, který dokáže výrazně zlepšit kvalitu záznamu zvuku v domácích studiích.Pro tento... více informací »
Přenosný absorbér Chord 188.205
Značka: Chord
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Chord 188.205 je mikrofonový tlumič zvuku, který dokáže výrazně zlepšit kvalitu záznamu zvuku v domácích studiích.Pro tento...

Chord 188.205 je mikrofonový tlumič zvuku, který dokáže výrazně zlepšit kvalitu záznamu zvuku v domácích studiích.Pro tento účel stačí zařízení jednoduše umístit před mikrofon. Tvar konvexně-konkávního půlkruhového absorbéru a provedení s 5 cm pěnou izolují mikrofon od nežádoucích šumů a interferencí na dosažení co nejkvalitnějšího výsledku. Pomocí držáku, který je součástí balení, můžete zařízení připojit ke každému typu mikrofonového stojanu.Zařízení je ideální pro studia, které se musí obejít bez adekvátního obložení.Prosím, všimněte si, že mikrofon na obrázku není součástí balení.

Tento kvalitní kus Přenosný absorbér Chord 188.205 od značky s dlouholetou tradicí Chord jednoduše získáte na našich stránkách teď právě opravdu levně. Právě nyní za 3 599 Kč.