QTX Sada VHF bezdrátových mikrofonů, 2 kanály, 2x headset

QTX 171.818" je důvtipná sada VHF bezdrátových mikrofonů, bez kterých se neobejdete při různých akcích.Sada se dodává... více informací »
QTX Sada VHF bezdrátových
Značka: QTX
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
QTX 171.818" je důvtipná sada VHF bezdrátových mikrofonů, bez kterých se neobejdete při různých akcích.Sada se dodává...

QTX 171.818″ je důvtipná sada VHF bezdrátových mikrofonů, bez kterých se neobejdete při různých akcích.Sada se dodává společně s přenosným kufříkem, který Vaše příslušenství nejen chrání, ale také jej přehledně uspořádá a důmyslně rozloží, takže budete mít úplný přehled o všem, co si do kufříku přibalíte.Díky dosahu až 60 metrů bude Váš hlas dobře slyšitelný i v rozsáhlých a velkých místnostech. Nemusíte se bát, s tímto zařízením se dostane každé Vaše slovo i do nejvzdálenějšími koutku velkého sálu. Zabudovaná speciální technika v mikrofonu má schopnost eliminovat a výrazně potlačovat zvuky a šumy z pozadí, a tak máte díky mikrofonu opravdu nerušený projev a optimální zvuk.Oba dodávané headset mikrofony Vám dávají úplnou svobodu a volné ruce, takže svůj program můžete obohatit různými prvky. Tento exkluzivní produkt můžete dostat také tu na webu zařazený v kategorii ozvučení! Nyní najdete oblíbené produkty z této populární kategorie ve výhodné akci!

Tento skvělý produkt QTX Sada VHF bezdrátových mikrofonů, 2 od značky s dlouholetou historií QTX můžete sehnat u nás právě za báječnou cenu! V akci za 1 899 Kč.