QTX UV Cannon reflektor, 400W, UV světlo, bez žárovky

Ideální pro UV žárovky s výkonem 400 W.Společnost QTX prezentuje s reflektorem UV Cannon silný a malý přístroj, který absolutně... více informací »
QTX UV Cannon reflektor
Značka: QTX
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální pro UV žárovky s výkonem 400 W.Společnost QTX prezentuje s reflektorem UV Cannon silný a malý přístroj, který absolutně...

Ideální pro UV žárovky s výkonem 400 W.Společnost QTX prezentuje s reflektorem UV Cannon silný a malý přístroj, který absolutně drží krok s většími výrobky ve stejné kategorii. Celý výkon 400 W v tomto zařízení nevidět na první pohled. Jakmile se však reflektor QTX UV Cannon zprovozní s vhodnou žárovkou, vyjde najevo celá jeho síla.UV paprsky, které produkují silné ultrafialové světlo, jsou koncipovány pro různé prostory, jako jsou kluby, bary, diskotéky a bowlingové dráhy. Pro harmonické světlo nesmí chybět QTX UV Cannon.Tento model přináší vzhledem ke své velikosti dost velkou hmotnost, což by však nemělo být důvodem obav. Jelikož pomocí dodávaného držáku není problémem montáž na stropy a stěny. Kvalita a zpracování jsou bezchybné, tím je podpořena dlouhá životnost. Vezměte prosím na vědomí, že reflektor je dodáván bez žárovky.

Tento vynikající produkt QTX UV Cannon reflektor, 400W, UV světlo, od dodavatele s dobrým jménem QTX lze zakoupit na našich stránkách nyní za skvělou cenu. Výhodně za 6 399 Kč.