Reproduktory do auta Auna CS 4838, 10 cm, s výkonem až 500 W

Auna CS 4838 je chytrý pár reproduktorů do auta s třípásmovou koaxiálním konstrukcí. Reproduktory dokáží vyvinout výkon až... více informací »
Reproduktory do auta Auna CS 4838
Značka: Auna
449 Kč
Ověřit dostupnost
Auna CS 4838 je chytrý pár reproduktorů do auta s třípásmovou koaxiálním konstrukcí. Reproduktory dokáží vyvinout výkon až...

Auna CS 4838 je chytrý pár reproduktorů do auta s třípásmovou koaxiálním konstrukcí. Reproduktory dokáží vyvinout výkon až 500 W max.Materiály, ze kterých jsou reproduktory zkonstruovány jsou vybírány opravdu pečlivě. Velký důraz je kladen zejména na funkčnost a kvalitu. I díky tomuto citlivému výběru komponentů se můžete po koupi tohoto zařízení těšit z čistých zvukových linií a intenzivních zvukových zážitků.Neodym materiál tweeteru působí jako obzvláště silné magnetové pole, které stupňuje citlivost kmitavé cívky a tím zajišťuje optimální kvalitu zvuku.Po designové stránce reproduktory ničím nezaostávají. Vsadili na decentní a elegantní stříbro-černé provedení, takže se hodí opravdu všude.Unikátní a oblíbený produkt jde pořídit lehce tady a teď na našich stránkách v populární kategorii reproduktory do auta! Nyní získáte zlevněné zboží z této oblíbené sekce z pohodlí domova! Značka Auna dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment za parádní ceny!

Žádaný produkt Reproduktory do auta Auna CS 4838, 10 cm, od spolehlivého výrobce Auna získáte ještě dnes skutečně levně! Akční ceny od 449 Kč.