Reproduktory do auta „Auna CS 65831“, 16,5 cm, 800 W

Auna CS 65831 je šikovný pár reproduktorů do auta s třípásmovou koaxiálním konstrukcí. Reproduktory dokáží vyvinout výkon až... více informací »
Reproduktory do auta "Auna CS 65831"
Značka: Auna
479 Kč
Ověřit dostupnost
Auna CS 65831 je šikovný pár reproduktorů do auta s třípásmovou koaxiálním konstrukcí. Reproduktory dokáží vyvinout výkon až...

Auna CS 65831 je šikovný pár reproduktorů do auta s třípásmovou koaxiálním konstrukcí. Reproduktory dokáží vyvinout výkon až 800 W max.Materiály, ze kterých jsou reproduktory zkonstruovány jsou vybírány opravdu pečlivě. Velký důraz je kladen zejména na funkčnost a kvalitu. I díky tomuto citlivému výběru komponentů se můžete po koupi tohoto zařízení těšit z čistých zvukových linií a intenzivních zvukových zážitků.Neodym materiál tweeteru působí jako obzvláště silné magnetové pole, které stupňuje citlivost kmitavé cívky a tím zajišťuje optimální kvalitu zvuku.Po designové stránce reproduktory ničím nezaostávají. Vsadili na decentní a elegantní stříbro-černé provedení, takže se hodí opravdu všude.

Často hledaný produkt Reproduktory do auta "Auna CS 65831", 16,5 cm, od značky s dlouholetou historií Auna snadno můžete pořídit teď za outletovou cenu. Ve skvělé akci za 479 Kč.