Reproduktory do auta Auna SBC-4121, 10 cm (4 „), 800 W

Auna SBC-4121 je dvojice reproduktorů do auta s 2-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 800 W.Materiály membrán... více informací »
Reproduktory do auta Auna SBC-4121
Značka: Auna
463 Kč
Ověřit dostupnost
Auna SBC-4121 je dvojice reproduktorů do auta s 2-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 800 W.Materiály membrán...

Auna SBC-4121 je dvojice reproduktorů do auta s 2-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 800 W.Materiály membrán reproduktorů od Auny jsou vybírány podle pevnosti a odolnosti, k zajištění jasného zvuku, především ve středních tonálních oblastech, a dosažení nerušeného zvukového obrazu i při extrémních výškách či basech.Velké ASV oscilační cívky korigují zvukový obraz a podporují výkon.Neodymový materiál výškového reproduktoru vytváří obzvlášť silné magnetické pole, čímž zvyšuje citlivost oscilační cívky a dodává zvuku optimální kvalitu.Po vizuální stránce se tyto reproduktory odlišují od jiných jednobarevných modelů zajímavou kovově-červenou membránou. Nový kousek Reproduktory do auta Auna SBC-4121, 10 cm jde nakoupit přímo na našem webu zařazený v rubrice reproduktory do auta! Vyhledejte si oblíbené zboží z této známé rubriky za nejnižší cenu.

Tento zlevněný produkt Reproduktory do auta Auna SBC-4121, 10 cm (4 "), od oblíbené značky se zárukou kvality Auna snadno naleznete nyní extra se slevou! Teď v akci 463 Kč.