Reproduktory do auta Auna SBC-5121, 13cm (5 „), 1000 W

Auna SBC-5121 je dvojice reproduktorů do auta s 3-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 1000 W.Materiály membrán... více informací »
Reproduktory do auta Auna SBC-5121
Značka: Auna
506 Kč
Ověřit dostupnost
Auna SBC-5121 je dvojice reproduktorů do auta s 3-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 1000 W.Materiály membrán...

Auna SBC-5121 je dvojice reproduktorů do auta s 3-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 1000 W.Materiály membrán reproduktorů od Auny jsou vybírány podle pevnosti a odolnosti, k zajištění jasného zvuku, především ve středních tonálních oblastech, a dosažení nerušeného zvukového obrazu i při extrémních výškách či basech. Velké ASV oscilační cívky korigují zvukový obraz a podporují výkon.Neodymový materiál výškového reproduktoru vytváří obzvlášť silné magnetické pole, čímž zvyšuje citlivost oscilační cívky a dodává zvuku optimální kvalitu.Po vizuální stránce se tyto reproduktory odlišují od jiných jednobarevných modelů zajímavou kovově-červenou membránou.
Tento exkluzivní produkt Reproduktory do auta Auna SBC-5121, 13cm (5 „), 1000 W naleznete rovnou tu na našich stránkách v rubrice reproduktory do auta! Získejte ještě ostatní kusy z naší sekce za výhodné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Auna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Auna pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty.. Vždyť to vidíte sami!

Hodně oblíbený výrobek Reproduktory do auta Auna SBC-5121, s pečetí kvality od značky Auna můžete dostat zrovna dnes za výhodné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 506 Kč.