Reproduktory do auta Auna SBC-6131, 15cm (6 „), 1200 W

Auna SBC-6131 je dvojice reproduktorů do auta s 3-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 1200 W.Materiály membrán... více informací »
Reproduktory do auta Auna SBC-6131
Značka: Auna
704 Kč
Ověřit dostupnost
Auna SBC-6131 je dvojice reproduktorů do auta s 3-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 1200 W.Materiály membrán...

Auna SBC-6131 je dvojice reproduktorů do auta s 3-pásmovou koaxiálním stavbou a maximálním výkonem 1200 W.Materiály membrán reproduktorů od Auny jsou vybírány podle pevnosti a odolnosti, k zajištění jasného zvuku, především ve středních tonálních oblastech, a dosažení nerušeného zvukového obrazu i při extrémních výškách či basech.Velké ASV oscilační cívky korigují zvukový obraz a podporují výkon.Neodymový materiál výškového reproduktoru vytváří obzvlášť silné magnetické pole, čímž zvyšuje citlivost oscilační cívky a dodává zvuku optimální kvalitu.Po vizuální stránce se tyto reproduktory odlišují od jiných jednobarevných modelů zajímavou kovově-červenou membránou.
Neodolatelný produkt jde nakoupit rovněž tady u nás v populární sekci reproduktory do auta! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu.

Unikátní a žádaný produkt Reproduktory do auta Auna SBC-6131, 15cm (6 od skvělého a známého výrobce Auna jde nakoupit právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 704 Kč.