Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání

Resident DJ DJ405USB je vysoce nadaný 4kanálový DJ mixážní pult. Vedle široké škály připojovacích možností či konstrukce... více informací »
Resident DJ DJ405USB
Značka: Resident DJ
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Resident DJ DJ405USB je vysoce nadaný 4kanálový DJ mixážní pult. Vedle široké škály připojovacích možností či konstrukce...

Resident DJ DJ405USB je vysoce nadaný 4kanálový DJ mixážní pult. Vedle široké škály připojovacích možností či konstrukce vhodné do racku nabízí i takové technické přednosti jako dvě zabudované bluetooth rozhraní či dva USB i SD sloty.Mixážní pult disponuje všemi vstupními a výstupními připojovacími možnostmi, takže k němu bez problémů připojíte různé audio zdroje jako CD přehrávače či zesilovače. Na optimální přizpůsobení zvuku je k dispozici 3pásmový ekvalizér.Přednost zařízení spočívá ve snadno dostupných USB a SD slotech na přímé přehrávání MP3 titulů z externích paměťových médií. Zařízení nabízí i možnost nahrávání vlastních vystoupení na USB a SD paměťová média ve formátu WAV. Skvělá funkce na vytvoření vlastních propagačních skladeb!Samostatná tlačítka a regulátory usnadňují výběr písně. Navíc jsou podsvícené, takže zajišťují pohodlnou obsluhu i v tmavém prostředí. Mezi další přednosti patří dvě bluetooth rozhraní pro bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů či notebooků.Dva mikrofonní vstupy se samostatnými regulátory hlasitosti, 2pásmový ekvalizér, funkce Talkover a Cue a sluchátkový výstup nabízejí vše nezbytné pro kvalitní DJ vystoupení.Kovová konstrukce mixážního pultu DJ405USB se vyznačuje solidním zpracováním a kvalitními komponenty (jako např. hliníkové regulátory, crossfader). Gumové nožičky zajišťují bezpečné a pevné stání.Tento designový produkt Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, 2x bluetooth, USB, SD, AUX, funkce nahrávání jde sehnat rovněž na našem webu umístěný v rubrice ozvučení na svatbu! Vyberte si parádní produkty ve zmiňované sekci ve slevě!

Velmi žádaný výrobek Resident DJ DJ405USB, černý, 4kanálový DJ mixážní pult, od populárního výrobce Resident DJ pohodlně získáte zrovna dneska za rozumné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 4 499 Kč.