Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a mixážní pult/controller, černý

resident dj DJX-250 je mimořádně všestranný stojan pro uložení notebooků (12" - 17"), kompaktních mixážních pultů/controllerů... více informací »
Resident DJ DJX-250 stojan na notebook a
Značka: Resident DJ
999 Kč
Ověřit dostupnost
resident dj DJX-250 je mimořádně všestranný stojan pro uložení notebooků (12" - 17"), kompaktních mixážních pultů/controllerů...

resident dj DJX-250 je mimořádně všestranný stojan pro uložení notebooků (12″ – 17″), kompaktních mixážních pultů/controllerů v hudebních studiích či na koncertních akcích.Robustní a přizpůsobitelná kovová konstrukce stojanu umožňuje volnou cirkulaci vzduchu pod zařízením, čímž se zabraňuje jeho přehřátí při intenzivním používání. Výška a šířka stojanu jsou samostatně nastavitelné dle daného zařízení, situace či vaší výšky.Plochy jsou chráněny měkkou výplní z umělé pěny, která zabraňuje také samovolnému posunu uložených zařízení. Přizpůsobení stojanu probíhá opravdu velmi rychle, stačí k tomu jen pár pohybů.Prosím, mějte na vědomí, že zařízení se dodává jako montážní sada. Složení trvá cca. 10 minut.Zobrazený notebook a mixážní pult nejsou součástí balení.Super produkt Resident DJ DJX-250 stojan na jde koupit jednoduše tu umístěný v rubrice dj nábytek! Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online. Známý výrobce Resident DJ má na skladě vynikající sortiment .

Kvalitní produkt Resident DJ DJX-250 stojan pocházející od značky Resident DJ snadno seženete u nás extra se slevou. Nyní pořídíte od 999 Kč.