Resident DJ Zeitkapsel, hliníkový kufr na desky, 70 kusů, LP, černý

Zařízení resident dj Zeitkapsel je klasický box na desky, který uskladní až 70 desek a ochrání je až do dalšího... více informací »
Resident DJ Zeitkapsel
Značka: Resident DJ
1 229 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení resident dj Zeitkapsel je klasický box na desky, který uskladní až 70 desek a ochrání je až do dalšího...

Zařízení resident dj Zeitkapsel je klasický box na desky, který uskladní až 70 desek a ochrání je až do dalšího umístění.Lehká hliníková skříň přesvědčí svou velmi nízkou hmotností a sametově hebkým vnitřním polstrováním. Kromě toho zajišťuje vložené desky odolný motýlkový zámek. Volitelně lze kryt opatřit visacím zámkem. Ochranné kovové hrany chrání rohy, aby se zabránilo případnému poškození.Díky skládacímu, ergonomicky tvarovanému držadlu probíhá i přenos absolutně bez problémů.
Tento žádaný kousek Resident DJ Zeitkapsel, hliníkový kufr na desky, 70 kusů, máte možnost najít bezstarostně na webu zařazený v kategorii ozvučení na svatbu. Nyní získáte ještě další produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu.

Tento kvalitní kus Resident DJ Zeitkapsel, hliníkový kufr na desky, 70 od známého dodavatele Resident DJ můžete dostat právě dnes skutečně levně! Výhodně teď u nás za 1 229 Kč.