Riley FP-6TT, sklopitelný kulečníkový stůl s deskou pro stolní tenis

Určitě to znáte: pár skleničkách vína v kruhu přátel a roste chuť na zábavu. Riley přináší možnost typické barové zábavy... více informací »
Riley FP-6TT
Značka: Riley
17 099 Kč
Ověřit dostupnost
Určitě to znáte: pár skleničkách vína v kruhu přátel a roste chuť na zábavu. Riley přináší možnost typické barové zábavy...

Určitě to znáte: pár skleničkách vína v kruhu přátel a roste chuť na zábavu. Riley přináší možnost typické barové zábavy i v pohodlí domova. FP-6TT kulečníkový stůl od výrobce Riley je prostorově úsporné řešení spočívající v kombinaci kulečníku a stolu pro stolní tenis. Díky promyšlenému sklápěcímu mechanismu stačí desku opřít o zeď či nenápadně zasunout za skříň. Sklopený stůl má tloušťku jen 54 cm. Stůl však nemusíte schovávat. Kvalitní konstrukce, dřevěný vzhled a modrý potah ozvláštní každou místnost. Kulečníkový stůl lze pár pohyby přeměnit na plnohodnotný stůl pro stolní tenis. Pro obě hry (biliard, stolní tenis) je součástí balení kompletní příslušenství (hole, rakety, síťka, koule a míčky).
Tento diskontní produkt máte možnost pořídit právě teď tady na našich stránkách ve známé sekci zábava a hrací stoly! Připravili jsme parádní výrobky z této sekce za nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Riley dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment.! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele Riley. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kousek Riley FP-6TT, sklopitelný kulečníkový stůl s deskou pro stolní od skvělého výrobce Riley máte možnost najít u nás nyní se slevou! Nabídky již od 17 099 Kč.