Riley FS-6 TT-1 kulečníkový stůl s deskou na hraní stolního tenisu a šipek, sklopitelný

Kulečníkovým stolem FS-6 značky Riley se promění každá místnost během pár chvil na hernu. Robustně a kvalitně zpracovaný... více informací »
Riley FS-6 TT-1 kulečníkový stůl s deskou na hraní stolního
Značka: Riley
16 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kulečníkovým stolem FS-6 značky Riley se promění každá místnost během pár chvil na hernu. Robustně a kvalitně zpracovaný...

Kulečníkovým stolem FS-6 značky Riley se promění každá místnost během pár chvil na hernu. Robustně a kvalitně zpracovaný stůl se šesti nohami dosahuje výšky 183 cm a šířku 96 cm. Součástí je kompletní výbava na hraní kulečníku či snooker – koule, hole, záznamová tabulka. Pokud máte chuť na házení šipkami, stůl lze snadno sklopit a použít k tomu určenou terčovou desku. Nebo nasaďte desku na hraní stolního tenisu a můžete si vychutnávat dynamický ping pong. Samozřejmě, balení obsahuje i dvě rakety, míčky a síťku. Pokud desku na hraní stolního tenisu otočíte, rázem získáte klasický stůl z tmavého dřeva. Při nepoužívání stůl snadno sklopíte díky patentovanému mechanismu, čímž zabere jen zlomek úložného místa. Sáčky pro tyče, koule a jiné malé části se nacházejí na spodní straně stolu, jsou tedy stále po ruce. Díky kolečkům můžete snadno přemístit stůl v místnosti. Hodně prodávaný produkt Riley FS-6 TT-1 kulečníkový stůl s deskou na hraní stolního tenisu a šipek, sklopitelný máte možnost sehnat rovnou tu na našich stránkách v sekci kulečníkové stoly! Mrkněte na nové produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbená značka Riley vám nabízí vysoce kvalitní sortiment.! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více produktů od výrobce Riley. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Riley FS-6 TT-1 kulečníkový stůl s deskou na hraní od společnosti se zárukou kvality Riley snadno můžete najít aktuálně na našich stránkách za extra cenu. Na našich stránkách za 16 599 Kč.