Riley PT20-6D BCE Clifton, 6 stop, sklopitelný kulečníkový stůl s deskou pro stolní tenis

BCE Clifton kulečníkový stůl od výrobce Riley je úsporné řešení spočívající v kombinaci kulečníkového stolu a stolu pro... více informací »
Riley PT20-6D BCE Clifton
Značka: Riley
16 399 Kč
Ověřit dostupnost
BCE Clifton kulečníkový stůl od výrobce Riley je úsporné řešení spočívající v kombinaci kulečníkového stolu a stolu pro...

BCE Clifton kulečníkový stůl od výrobce Riley je úsporné řešení spočívající v kombinaci kulečníkového stolu a stolu pro stolní tenis. Díky promyšlenému sklápěcímu nožnímu mechanismu stačí desku na hraní jen opřít o zeď či nenápadně zasunout za skříň. Stůl však nemusíte schovávat. Rustikální dřevěný design a modrý potah ozvláštní každou místnost. Kulečníkový stůl pár pohyby přeměníte na plnohodnotný stůl na hraní stolního tenisu. Pro obě hry (biliard, stolní tenis) je součástí balení kompletní příslušenství (hole, rakety, síťka, koule a míčky). Nejprodávanější produkt lze nakoupit již dnes na našem webu v kategorii hrací plocha 6″. Nyní můžete získat ostatní zboží ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu. Výrobce Riley dodává velmi kvalitní zboží.! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty značky Riley. Najdete je níže na této stránce.

Super produkt Riley PT20-6D BCE Clifton, 6 stop, sklopitelný kulečníkový od skvělé značky Riley pohodlně seženete momentálně za výborné peníze. Nyní pořídíte od 16 399 Kč.