Riley RPT-6F Supersize 6 stop + 6″, sklopitelný kulečníkový stůl

Velký, větší, Supersize! Supersize kulečníkový stůl od výrobce Riley nabízí přídavných 6" (cca. 15 cm) - čím oproti... více informací »
Riley RPT-6F Supersize 6
Značka: Riley
30 199 Kč
Ověřit dostupnost
Velký, větší, Supersize! Supersize kulečníkový stůl od výrobce Riley nabízí přídavných 6" (cca. 15 cm) - čím oproti...

Velký, větší, Supersize! Supersize kulečníkový stůl od výrobce Riley nabízí přídavných 6″ (cca. 15 cm) – čím oproti klasickým 6 stopám přináší nové dimenze v hraní. Zažijte kulečník v pohodlí domova jako nikdy předtím.Díky důmyslnému sklápěcímu mechanismu stačí hrací desku jen opřít o zeď či nenápadně zasunout za skříň. Stůl však nemusíte schovávat – je kvalitní a působí robustně. Dřevěný vzhled a modrý potah ozvláštní každou místnost. Samozřejmostí je kompletní příslušenství pro hru (hole, koule, křída, trojúhelník a houba).Užívejte si zábavné večery s přáteli a ohromte je tímto kulečníkovým stolem, který si najde své místo v každém bytě. Akční a ve slevě kus Riley RPT-6F Supersize 6 stop lze koupit teď tady u nás umístěný v kategorii hrací plocha 6″. Pořiďte si ostatní produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. Významná značka Riley pro vás vyrábí prvotřídní zboží. za super peníze. Udělejte si radost!

Oblíbený a kvalitní produkt Riley RPT-6F Supersize 6 stop od kvalitní značky Riley můžete sehnat v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Akční ceny již od 30 199 Kč.