Riley VR90, fotbalový stůl, skládací, 82 x 140,5 x 76,5 cm

Kdo má najednou po společném televizním fotbalovém večeru potřebu zahrát si stolní fotbal, nemusí chodit do hospody: Fotbalový... více informací »
Riley VR90
Značka: Riley
7 099 Kč
Ověřit dostupnost
Kdo má najednou po společném televizním fotbalovém večeru potřebu zahrát si stolní fotbal, nemusí chodit do hospody: Fotbalový...

Kdo má najednou po společném televizním fotbalovém večeru potřebu zahrát si stolní fotbal, nemusí chodit do hospody: Fotbalový stůl Riley VR90 přináší mobilní herní zábavu domů. Je postaven v několika krocích a těší se na akční fotbalové turnaje.Pochromované, snadno otočné herní tyče ovládají rychle a přesně červené a modré figurky a svěží, dynamický design láká už při pohledu na fotbalový stůl VR90 na akční partii hry. Kvalitní materiály v pevném provedení se postarají o mnoho hodin přetrvávající kvality hry.Po „odpískání“ lze fotbálek Riley díky důmyslnému systému skládání a kompaktním rozměrům prostorově úsporně umístit do rohu. Tam nenápadně a trpělivě čeká do příštího duelu.
Tento skvělý produkt lze pořídit jednoduše tady u nás v kategorii stolní fotbal. Nyní můžete koupit ostatní kousky z této známé rubriky za super ceny! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele Riley. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Riley VR90, fotbalový stůl, skládací, od známého dodavatele Riley jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Pouze nyní za 7 099 Kč.