SCHUBERT Etude 300 Keyboard 61 kláves, 300 zvuků, 300 rytmů, 50 demo písniček, stříbrný

Hrát na keyboard je jednoduché. Schubert Edute 300 je talentovaný keyboard, který umožní začátečníkům rychlý vstup do světa... více informací »
SCHUBERT Etude 300 Keyboard 61 kláves
Značka: SCHUBERT
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Hrát na keyboard je jednoduché. Schubert Edute 300 je talentovaný keyboard, který umožní začátečníkům rychlý vstup do světa...

Hrát na keyboard je jednoduché. Schubert Edute 300 je talentovaný keyboard, který umožní začátečníkům rychlý vstup do světa hudby a doprovází je s rozmanitými vlastnostmi v jejich dalším hudebním vývoji.K dispozici máte 61 kláves pro tónové spektrum – ideální na jednoduché cvičení vlastních melodií nebo opakování. Celkem 300 zvuků, 300 rytmů, 50 demo písniček a Percussion panel s osmi bicími zvuky se postarají o kreativitu a dobré možnosti rozvoje. Navíc možnosti jako Pitch-Bend nebo nastavitelné efekty, např. Sustain-Vibrato nabízejí prostor k seberealizaci.Interní funkce nahrávání nabízí možnost znovu si přehrávat vlastní skladby. Funkce učení nabízí začátečníkům rychlý vstup do světa klávesových nástrojů. Právě hudební laici profitují z této praktické funkce.Krok za krokem k úspěchu. Smysluplná vlastnost při načrtnutí vlastních hudebních nápadů a při cvičení je funkce nahrávání, která zaznamená až 180 nahrávek. Split funkce rozdělí klaviaturu na basovou a melodickou část, takže mohou současně hrát ve stejném zvukovém rozsahu i dvě osoby. To se hodí především při hraní s učitelem. Pomocí jack výstupu může být Schubert-Keybroard spojen i se sluchátky a nabízí hudebníkovi meditativní zážitek z cvičení a zabraňuje současně střetu zájmů s ostatními v okolí. Vstup pro mikrofon lze použít podle potřeby pro vhodné hudební podbarvení.Schubert Etude 300 hudební nástroj získává energii prostřednictvím zásuvky nebo osmi běžných D baterií. Takto vybavený může být použit i pro mobilní účely.
Tento akční kus SCHUBERT Etude 300 Keyboard 61 kláves, 300 zvuků, 300 rytmů, 50 můžete získat bez obtíží tu v populární rubrice hudební nástroje. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce SCHUBERT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus SCHUBERT Etude 300 Keyboard 61 kláves, 300 od společnosti s výborným jménem SCHUBERT je k dostání bezpečně online téměř zdarma. Pouze nyní za 2 299 Kč.