Set Fenton / Skytec SPB-8 aktivní/pasivní repro 400W 8″ woofer

Fenton / Skytec SPB-8 repro set sestává z aktivního i pasivního reproduktoru a poskytuje plný a silný zvuk.Set Fenton SPB-8 je... více informací »
Set Fenton / Skytec
Značka: Fenton
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Fenton / Skytec SPB-8 repro set sestává z aktivního i pasivního reproduktoru a poskytuje plný a silný zvuk.Set Fenton SPB-8 je...

Fenton / Skytec SPB-8 repro set sestává z aktivního i pasivního reproduktoru a poskytuje plný a silný zvuk.Set Fenton SPB-8 je ideální pro středně velké akce, přičemž masivní konstrukce umožňuje mobilní použití i ve venkovních podmínkách.S maximálním výkonem 400W a 8″ (20cm) bass driverem, master/slave reproduktory SPB-8 vytváří působivý zvuk. Bass reflex design dovedně zesiluje sílu zvuku, čímž zvýrazní basové linky.SD a USB sloty v přední části reproduktoru umožňují přehrávání MP3 přímo z vhodného média. Dva mikrofonní vstupy dělají z SPB-8 ideální nástroj pro vystoupení zaměřená na zpěv, jako jsou třeba karaoke párty. RCA vstup nabízí rovněž možnost napojení na další zařízení.Nízká hmotnost v kombinaci s extrémní pevností MDF konstrukce umožňují díky horním madlům snadný transport, přičemž rozměry Skytecu SPB-8 zajišťují uskladnění nenáročné na prostor. Vysoce kvalitní produkt je dostupný rovněž tady u nás umístěný v rubrice reproduktory. Mrkněte na ještě další produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci! Máme toho více, mrkněte na další vybrané kousky od značky Fenton. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Set Fenton / Skytec SPB-8 aktivní/pasivní repro 400W od značky Fenton snadno najdete právě nyní za skvělou cenu! Výhodně za 3 899 Kč.