Set Fenton / SkytecSPB-26 aktivní/pasivní 6,5″ reproduktory 600W

Fenton / Skytec SPB-26 repro set sestává z aktivního i pasivního reproduktoru a poskytuje plný a silný zvuk.Set Fenton / Skytec ... více informací »
Set Fenton / SkytecSPB-26 aktivní/pasivní 6
Značka: Fenton
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Fenton / Skytec SPB-26 repro set sestává z aktivního i pasivního reproduktoru a poskytuje plný a silný zvuk.Set Fenton / Skytec ...

Fenton / Skytec SPB-26 repro set sestává z aktivního i pasivního reproduktoru a poskytuje plný a silný zvuk.Set Fenton / Skytec SPB-26 je ideální pro středně velké akce, přičemž masivní konstrukce umožňuje mobilní použití i ve venkovních podmínkách.S maximálním výkonem 600W a dvěma 6,5″ (15cm) bass drivery na každé reprobedně, master/slave reproduktory SPB-26 vytváří působivý zvuk. Bass reflex design dovedně zesiluje sílu zvuku, čímž zvýrazní basové linky.SD a USB sloty v přední části reproduktoru umožňují přehrávání MP3 přímo z vhodného média. Dva mikrofonní vstupy dělají z SPB-26 ideální nástroj pro vystoupení zaměřená na zpěv, jako jsou třeba karaoke párty. RCA vstup nabízí rovněž možnost napojení na další zařízení.Nízká hmotnost v kombinaci s extrémní pevností MDF konstrukce umožňují díky horním madlům snadný transport, přičemž rozměry Fentonu SPB-26 zajišťují uskladnění nenáročné na prostor.

Oblíbený produkt Set Fenton / SkytecSPB-26 aktivní/pasivní 6,5" reproduktory od značky s dlouholetou tradicí Fenton pohodlně dostanete na našich stránkách za nejnižší cenu! Levně za cenu 5 899 Kč.