Skytec 100.019, pár 2-pásmových reproduktorů, 200W

ReproduktorySkytec s výborným zvukem s možností montáže na stěnu a strop. Nejvíce se hodí k použití v restauracích, barech,... více informací »
Skytec 100.019
Značka: Skytec
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
ReproduktorySkytec s výborným zvukem s možností montáže na stěnu a strop. Nejvíce se hodí k použití v restauracích, barech,...

ReproduktorySkytec s výborným zvukem s možností montáže na stěnu a strop. Nejvíce se hodí k použití v restauracích, barech, klubech apod. Dodávají se v páru.Spojují výborné technické a zvukové vlastnosti.Díky stabilní konstrukci,kvalitnímuzvuku,možnosti namontovat nastěnu a strop jsou výbornou investicí pro každého, kdo chce ozvučit své prostory. Tento kvalitní a žádaný kousek Skytec 100.019, pár 2-pásmových reproduktorů, můžete najít rovněž na webu v oblíbené kategorii regálové reproduktory. Podívejte se na kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Skytec 100.019, pár 2-pásmových reproduktorů, od kvalitní společnosti Skytec jde pořídit u nás teď výhodně. Nabídky od 2 299 Kč.