Skytec 120W, pár 2 cestných reproduktorů, montážní rameno, bílé

Skytec boxy jsou výkonné 2 cestné reproduktory pro flexibilní umístění v různých místnostech.Výškovým 2,5 cm (1") kalotovým... více informací »
Skytec 120W
Značka: Skytec
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec boxy jsou výkonné 2 cestné reproduktory pro flexibilní umístění v různých místnostech.Výškovým 2,5 cm (1") kalotovým...

Skytec boxy jsou výkonné 2 cestné reproduktory pro flexibilní umístění v různých místnostech.Výškovým 2,5 cm (1″) kalotovým reproduktorem a hloubkovým 16,5 cm (6,5″) reproduktorem zajišťují silný a přesto precizní zvuk s dechberoucí dynamikou.Při kompaktních rozměrech a nenápadném designu umožňují různé variace použití: např. jako hlavní reproduktory nebo jako vedlejší reproduktory.Díky kompaktnímu a univerzálnímu designu nepůsobí reproduktory rušivým dojmem a neupoutávají na sebe pozornost (vhodné např. v gastronomických podnicích či galeriích). Umožňují také nástěnná montáž.

Unikátní a oblíbený produkt Skytec 120W, pár 2 od skvělé a známé značky Skytec máte možnost získat bezpečně online za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 3 099 Kč.