Skytec 15, aktivní 38cm (15″) reproduktor, 800 W, MP3

Skytec SPJ1500ABT, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný 400W zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň... více informací »
Skytec 15
Značka: Skytec
7 269 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPJ1500ABT, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný 400W zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň...

Skytec SPJ1500ABT, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný 400W zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň předurčuje tento reproduktor pro mobilní použití, i ve venkovním prostředí. Hlavní předností zařízení SPJ1500ABT je zabudované bluetooth rozhraní, které umožňuje streamování zvukového signálu při spojení s bluetooth podporujícím zařízením, jako je smartphone nebo PC Dongle. Své kvality ukazuje Skytec SPJ1500ABT ideálně ve středně velkých prostorech, ozvučí ale i divadla, haly a jeviště silným, dynamickým zvukovým obrazem. Vzhledem k černému hladkému zabarvení a jemnému designu nestojí nic v cestě jeho použití v prostředích, jakými jsou salonky, bary nebo restaurace. Skutečný bonus pro všechny typy akcí je standardní příruba na spodní části zařízení, s níž lze SPJ1500ABT bez problémů připevnit na stativy. S XLR, cinch a jack vstupy a výstupy lze reproduktor integrovat do běžných zvukových sestav. MP3 podporující USB a SD vstupy spojují PA systém s různými USB a SD paměťovými zařízeními, jako jsou MP3 přehrávače, USB klíče a externí pevné disky. Pomocí bočních držadel, poměrně nízké hmotnosti a přehledným rozměrům je aktivní reproduktor Skytec SPJ1500ABT snadno přenosný. Tento akční a ve slevě produkt Skytec 15, aktivní 38cm (15″) lze získat pohodlně tady na webu umístěný v sekci reproduktory! Nyní pořídíte ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu! Významná značka Skytec poskytuje špičkové produkty. za dobré peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Skytec. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Skytec 15, aktivní 38cm (15") reproduktor, od značky s tradicí a dobrou pověstí Skytec máte možnost dostat právě dnes za skvělou cenu. Nyní zakoupíte za 7 269 Kč.