Skytec 20 cm (8″), pasivní reproduktor, 200 W, monitor

Kompaktní 20 cm (8") reproduktor od Skytec udělá dobrý dojem na malých a středně velkých akcích všech druhů. Dvoukanálový... více informací »
Skytec 20 cm (8")
Značka: Skytec
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní 20 cm (8") reproduktor od Skytec udělá dobrý dojem na malých a středně velkých akcích všech druhů. Dvoukanálový...

Kompaktní 20 cm (8″) reproduktor od Skytec udělá dobrý dojem na malých a středně velkých akcích všech druhů. Dvoukanálový reproduktor může být namontován na stojato nebo na ležato podle prostorových možností a specifických požadavků akce. Díky kompaktním rozměrům a po stranách zapuštěným držadlům může být zařízení rychle smontováno, rozmontováno a přestavěno. Konstrukce reproduktoru Skytec je vhodná na pódia a transport, efektivně chrání před poškozením. Zvukový obraz je ve všech stupních výkonu vyvážený a zemitý. Vynikající produkt Skytec 20 cm (8″), jde nakoupit nyní tu na našem webu ve známé rubrice reproduktory. Nyní pořídíte unikátní výrobky z této populární sekce za skvělou cenu. Oblíbený dodavatel Skytec pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. za super ceny!

Tento zlevněný výrobek Skytec 20 cm (8"), od značky s tradicí a dobrou pověstí Skytec lze sehnat zde teď právě trvale výhodně! Stojí teď u nás 2 599 Kč.