Skytec Aktivní set reproduktorů SPA1200, 1200W, USB-SD-MP3

Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA1200 je cenově výhodné řešení pro středně velké soukromé a firemní akce. ... více informací »
Skytec Aktivní set reproduktorů SPA1200
Značka: Skytec
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA1200 je cenově výhodné řešení pro středně velké soukromé a firemní akce. ...

Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA1200 je cenově výhodné řešení pro středně velké soukromé a firemní akce. Možnosti napájení potvrzují skutečně různorodé použití. SD a USB vstupy zajistí přehrávání MP3 souborů z USB a SD paměťových médií jako např.. flash disku a paměťové karty. Připojení konvenčních PA a Hi-Fi soustav – mix, počítač nebo CD přehrávač – je díky zadnímu cinch linkovému vstupu bezproblémové. Při pěveckých a konferenčních akcích můžete využít dva mikrofonní vstupy a samostatně nastavitelnou mikrofonní sekci. Celkový výkon reproduktorů 1200 W můžete díky 7pásmovému reproduktoru formovat podle Vašich představ a potřeb.
Unikátní kousek jde nakoupit jednoduše tu na našich stránkách v rubrice reproduktory! Připravili jsme skvělé zboží z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Skytec Aktivní set reproduktorů od výrobce s mnohaletou tradicí Skytec můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Nyní pořídíte za 5 999 Kč.