Skytec AMP-2000 MKII, PA zesilovač 3200W

Osvědčená série zesilovače Skytec zahrnuje celkovou skupinu PA techniky a techniky pro různé použití.PA - 2000 - největší... více informací »
Skytec AMP-2000 MKII
Značka: Skytec
8 199 Kč
Ověřit dostupnost
Osvědčená série zesilovače Skytec zahrnuje celkovou skupinu PA techniky a techniky pro různé použití.PA - 2000 - největší...

Osvědčená série zesilovače Skytec zahrnuje celkovou skupinu PA techniky a techniky pro různé použití.PA – 2000 – největší gigant řady – je technicky vysoce výkonný a je navržen speciálně pro velké, poloprofesionálně organizované akce.Vedle solidních, dynamických vlastností nabízí přístroj řadu vstupních a výstupních možností k připojení s nejčastěji dostupným ozvučujícím setům.Důkladné zpracování a spolehlivé komponenty s dlouhou životností umožňují mnohonásobné použití a přenos bez poškození.Opticky sedí Stytec na černém krytu s modrými Power – LEDkami.Zesilovač se hodí na 48 cm (19″) stojan. Hodně povedený produkt Skytec AMP-2000 MKII, PA zesilovač 3200W můžete nakoupit bezstarostně tady u nás v sekci zvuková technika! Připravili jsme zlevněné produkty z naší rubriky za super ceny! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Skytec nabízí špičkové produkty.!

Hodně prodávaný produkt Skytec AMP-2000 MKII, PA zesilovač od skvělého výrobce Skytec jde koupit zrovna ve výhodné akci. K sehnání zrovna v akci za 8 199 Kč.