Skytec JPA 10, aktivní PA reproduktor 25cm 500W ABS

Skvělý standard za dobrou cenu. Osvědčenýreproduktor Skytec je spolehlivý aktivní systém určený pro využití na... více informací »
Skytec JPA 10
Značka: Skytec
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělý standard za dobrou cenu. Osvědčenýreproduktor Skytec je spolehlivý aktivní systém určený pro využití na...

Skvělý standard za dobrou cenu. Osvědčenýreproduktor Skytec je spolehlivý aktivní systém určený pro využití na středněvelkých akcích nejrůznějšího druhu. Díky zadnímu 2 – pásmovému ekvalizéru lzezvuk optimálně regulovat podle požadavků okolí. Silnoustránkou Skytec – systému je jeho různorodost. Lze ho namontovat na stativ a jevhodný i pro použití na jevištích. S jinými reproduktory podobného typu se dástavět na sebe. ABS– kryt, ochranné mřížky a dobře uchopitelné držadlo umožňuje jeho skvěloumobilitu při venkovním použití.Mikrofonovývstup se samostatně regulovatelnou hlasitostí mikrofonu umožňuje použití i při akcíchmluveného nebo pěveckého charakteru (různé animace, přednášky, apod.) Spolehlivá technika za výbornou cenu. Tento žádaný produkt máte možnost pořídit pohodlně tady na stránkách v kategorii reproduktory! Pořiďte si podobné výrobky ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Skytec. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Skytec JPA 10, aktivní PA od našeho výrobce Skytec máte možnost získat tady teď až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 5 499 Kč.