Skytec JPA 12 aktivní 30 cm (12“) reproduktor 1100 W

Standard.Osvědčený Skytec systém je velmi všestranný –mimo možnosti vytvořit stojanovou konstrukci nabízí i možnost... více informací »
Skytec JPA 12 aktivní 30 cm
Značka: Skytec
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
Standard.Osvědčený Skytec systém je velmi všestranný –mimo možnosti vytvořit stojanovou konstrukci nabízí i možnost...

Standard.Osvědčený Skytec systém je velmi všestranný –mimo možnosti vytvořit stojanovou konstrukci nabízí i možnost rozložení napódiu. Díky zadnímu 2-pásmovému ekvalizéru můžete zvuk nastavovat optimálněpodle prostředí. Díky ABS stavbě s dostupnými úchytkami jeplně mobilní a vhodný i na venkovní použití. 2 mikrofonové vstupy a samostatná mikrofonovásekce umožňuje použití při zpěvácky i konferenčně zaměřených akcích jakokoučink, promo akce, semináře nebo animátorské produkce ve sportovníchstudiích. Vyhovující technika za super cenu.
Tento nejprodávanější produkt jde koupit bezstarostně u nás v oblíbené sekci reproduktory! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z naší kategorie za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé produkty od značky Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Skytec pro vás připravuje kvalitní produkty. za překvapivě výhodné ceny! Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a levný kousek Skytec JPA 12 aktivní 30 od značky se zárukou kvality Skytec naleznete zde nyní se slevou. Zrovna teď v akci za 6 399 Kč.