Skytec JPA 15 aktivní reproduktor 38cm (15“), 800W

Osvědčené38cm (15“) PA reproduktory Skytec tvoří velmi silný aktivní systém pro použitína středně velkých akcích. Díky... více informací »
Skytec JPA 15 aktivní reproduktor 38cm
Značka: Skytec
7 749 Kč
Ověřit dostupnost
Osvědčené38cm (15“) PA reproduktory Skytec tvoří velmi silný aktivní systém pro použitína středně velkých akcích. Díky...

Osvědčené38cm (15“) PA reproduktory Skytec tvoří velmi silný aktivní systém pro použitína středně velkých akcích. Díky zadnímu dvoupásmovému ekvalizéru lze zvukoptimálně nastavit dle podmínek a vašich představ.SílaSkytec systému spočívá v jeho všestrannosti – kromě stojanového použití,mohou být příčně rozmístěné po podiu nebo kombinované s jinýmireproduktory.ABSkonstrukce, ochranná mřížka a snadno přístupný úchyt umožní snadné venkovnípoužití a dostatečnou mobilitu.Díkydvěma mikrofonovým vstupům a samostatně nastavitelné mikrofonové sekci je lzepoužít na akcích, kde je centrum dění mluvený a pěvecký projev – reklamní akce,semináře nebo sportovní akce.Promyšlená technika za přijatelnou cenu.

Kvalitní a levný výrobek Skytec JPA 15 aktivní reproduktor 38cm od společnosti Skytec k dostání v naší internetové nabídce za výhodné peníze! V současnosti za 7 749 Kč.