Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativVýškově nastavitelný, skládací mikrofonní stojan s držákem mikrofonu a 2 závitovými... více informací »
Skytec mikrofonní stolní stativ
Značka: Skytec
416 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec mikrofonní stolní stativVýškově nastavitelný, skládací mikrofonní stojan s držákem mikrofonu a 2 závitovými...

Skytec mikrofonní stolní stativVýškově nastavitelný, skládací mikrofonní stojan s držákem mikrofonu a 2 závitovými adaptéry.Mikrofonní stojan Skytec (3 skládací nohy). Pro mikrofony, přehrávací zařízení a nástroje, které jsou umístěny blízko k zemi.Výška je nastavitelná a součástí dodávky je držák mikrofonu s 3/8 “ a 5/8″ závitovým adaptérem. Univerzální držák je vhodný pro většinu mikrofonů. Povedený produkt Skytec mikrofonní stolní stativ lze koupit v pohodě tu na našem webu v populární rubrice stojany na mikrofony! Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Skytec. Najdete je níže na této stránce. Významná značka Skytec poskytuje vynikající sortiment.!

Velmi oblíbený produkt Skytec mikrofonní stolní stativ s pečetí kvality od značky Skytec jednoduše můžete sehnat nyní opravdu levně. Nyní zakoupíte za 416 Kč.