Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů, bílé, 75 W max., včetně montážního materiálu

Tyto Skytec reproduktory jsou silně znějící 2pásmové reproduktory pro flexibilní umístění v různých prostorách.S 10cm (4 ")... více informací »
Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů
Značka: Skytec
1 379 Kč
Ověřit dostupnost
Tyto Skytec reproduktory jsou silně znějící 2pásmové reproduktory pro flexibilní umístění v různých prostorách.S 10cm (4 ")...

Tyto Skytec reproduktory jsou silně znějící 2pásmové reproduktory pro flexibilní umístění v různých prostorách.S 10cm (4 „) wooferem a tweeterem z polykarbonátu poskytují výkonný a přitom precizní zvukový obraz s dynamikou v širokém rozsahu.Skytec reproduktory nabízejí velký rozsah působení s kompaktními rozměry a zvládnou různorodé možnosti použití, například jako hlavní reproduktory nebo nenápadně v pozadí jako decentralizované ozvučení.Se svým kompaktním a univerzálním designem nepůsobí reproduktory Skytec nikdy rušivě a potěší v gastronomii i v galeriích a podobných prostorech. Zejména speciální lichoběžníkový design nabízí možnost montáže v rozích místností. Vynikající produkt lze koupit již dnes tu zařazený v sekci regálové reproduktory. Nyní můžete najít akční produkty ve zmiňované rubrice za super peníze. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Skytec nabízí prvotřídní zboží ! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Zajímavý produkt Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů, bílé, 75 W max., včetně montážního od společnosti s předním postavením na trhu Skytec lze pořídit tady a teď za výborné peníze! Právě nyní za 1 379 Kč.