Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů, černé, 75 W max., včetně montážního materiálu

Tyto Skytec reproduktory jsou silně znějící 2pásmové reproduktory pro flexibilní umístění v různých prostorách.S 10cm (4 ")... více informací »
Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů
Značka: Skytec
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tyto Skytec reproduktory jsou silně znějící 2pásmové reproduktory pro flexibilní umístění v různých prostorách.S 10cm (4 ")...

Tyto Skytec reproduktory jsou silně znějící 2pásmové reproduktory pro flexibilní umístění v různých prostorách.S 10cm (4 „) wooferem a tweeterem z polykarbonátu poskytují výkonný a přitom precizní zvukový obraz s dynamikou v širokém rozsahu.Skytec reproduktory nabízejí velký rozsah působení s kompaktními rozměry a zvládnou různorodé možnosti použití, například jako hlavní reproduktory nebo nenápadně v pozadí jako decentralizované ozvučení.Se svým kompaktním a univerzálním designem nepůsobí reproduktory Skytec nikdy rušivě a potěší v gastronomii i v galeriích a podobných prostorech. Zejména speciální lichoběžníkový design nabízí možnost montáže v rozích místností.
Kvalitní produkt Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů, černé, 75 lze pořídit aktuálně tady na stránkách v kategorii regálové reproduktory! Podívejte se na parádní zboží ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Skytec svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment.! A to je teprve začátek. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Mrkněte také na více skvělých kousků od dodavatele Skytec. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Skytec pár 2pásmových stereo reproduktorů, černé, od známé společnosti Skytec naleznete tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 1 299 Kč.