Skytec Pár pasivních 15 cm PA reproduktorů 2 x 150 W max.

Skytec SL6 je párek výkonných PA reproduktorů, které Vám výborně poslouží při organizaci malých, soukromých akcí.Díky... více informací »
Skytec Pár pasivních 15 cm
Značka: Skytec
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SL6 je párek výkonných PA reproduktorů, které Vám výborně poslouží při organizaci malých, soukromých akcí.Díky...

Skytec SL6 je párek výkonných PA reproduktorů, které Vám výborně poslouží při organizaci malých, soukromých akcí.Díky svorkovým a jack portům se dokáží oba reproduktory napojit na všechny dostupné Hi-Fi a PA zesilovače. Díky strategicky umístěným otvorům se dá reproduktor umístit na stativ.Reproduktory značky Skytec jsou skvělým kompromisem mezi propracovanými funkcemi a spolehlivým výkonem. Díky svým rozměrům se výborně hodí zejména do různých hal, přednáškových místností apod.Vynikající kvalita za více než příznivou cenu!Kvalitní produkt Skytec Pár pasivních 15 můžete pořídit v pohodě tady na našich stránkách v kategorii reproduktory. Připravili jsme parádní výrobky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také více produktů od značky Skytec. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Skytec pro vás připravuje kvalitní produkty.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento vynikající výrobek Skytec Pár pasivních 15 cm PA reproduktorů 2 x 150 W od společnosti s úžasnou pověstí Skytec k dostání v naší online nabídce se slevou. Ceny od 3 299 Kč.