Skytec PRO-1000 černý, PA zesilovač 1600W

Profesionální – zesilovač pro středně velkéakce. Spolehlivá konstrukce a skvěle navzájem ladící komponenty. Vhodné pro48cm... více informací »
Skytec PRO-1000 černý
Značka: Skytec
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální – zesilovač pro středně velkéakce. Spolehlivá konstrukce a skvěle navzájem ladící komponenty. Vhodné pro48cm...

Profesionální – zesilovač pro středně velkéakce. Spolehlivá konstrukce a skvěle navzájem ladící komponenty. Vhodné pro48cm stojan. Osvědčená série zesilovačů Skytec zahrnujecelou skupinu ozvučovací techniky a techniky pro různé akce. AMP – 1000 jeden ze středně velkých zesilovačůsérie 1000 – je technicky velmi výkonný a navrhnutý speciálně pro středně velké,poloprofesionální organizované akce. Vedle solidních, dynamických vlastností nabízípřístroj řadu vstupních a výstupních možností k připojení se všemi běžnýmizařízeními, která se používají na ozvučení.Důkladné zpracování a spolehlivé komponenty sdlouhou životností umožňují mnohonásobné využití a přenos bez poškození.Líbivý vzhled Skytec je zvýrazněn kombinacíčerné barvy a modrého LED podsvícení.Zesilovač se hodí na 48cm (19″) stojan.

Zcela unikátní kus Skytec PRO-1000 černý, PA od přední značky Skytec jednoduše najdete tady a teď právě za rozumné peníze. Právě nyní za 5 099 Kč.